![](https://tvarad.ro/public/media/1000/dc/a9/bd/dca9bde7e0884d5bf11a74e3a411aeee.jpeg)
Atenţie la elementele clădirilor deteriorate!
24.02.2020
COMUNICAT ISU: Echipajul de intervenție la înălțime a Detașamentului de Pompieri Arad a intervenit timp de mai multe ore pentru îndepărtarea unor elemente de construcție și învelitoare din tablă la clădirea fostei fabrici de spirt si drojdie.
Intervenția a fost dificilă datorita vântului puternic şi imposibilității de intervenție din nacela autospecialei.